Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2017-10-25 09:36

Fahrgestell Renault Master

(Nr 2113116)

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2.20

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg:

1800.00

Budżet zlecenia [€]:

350

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

BITTE ANGEBOTE

Oferty od Przewoźników (0)

350 €

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-10-2017, 09:50

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-26 do 2017-10-27

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 350 €

Wiadomości:

600 €

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-11-2017, 23:32

Załadunek możliwy w terminach:

2017-11-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-11-10, 23:31

Opis oferty:

wita,dkladny termin zaladunku do ustaenia

Cena (zawiera VAT): 600 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pozostałych pojazdów

    Transport auta osobowego to pestka. Gdy masz do przewiezienia coś o bardziej niestandardowych wymiarach, czyli na przykład maszynę rolniczą, naczepę kempingową, gokarta, skuter wodny lub elementy do jakiejkolwiek z tych pojazdów, a może masz nawet maszynę latającą, albo jedynie posiadasz niezapakowany rower, wówczas zaczynasz mieć problem ze znalezieniem profesjonalnej firmy transportowej. Aukcja transportowa Clicktrans przydaje się, by rozwiązać ten typ problemów. Ze względu na fakt, że mamy w bazie bardzo dużo różnych firm transportowych z różnorodną flotą samochodów, więc na sto procent pojawią się firmy transportowe, które mogą być w stanie zabrać twój towar niezależnie od tego, jak niewymiarowe posiada wielkości.

    Aby uzyskać zlecenia dostosowane do twoich potrzeb, nie zapomnij, żeby jak najprecyzyjniej przedstawić urządzenie. To pozwoli przewoźnikowi przejrzeć, czy posiada właściwy samochód, żeby taki przewóz dokonać. W sytuacji, kiedy gabaryty lub ciężar zestawu przekraczają parametry możliwe w ruchu kołowym, firma transportowa i jej pracownicy powinni mieć dodatkowe uprawnienia, a podczas transportu wymagana jest obecność pilota. Kluczowe będzie poza tym określenie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest działający i potrafi sam wjechać na naczepę, czy też na przykład posiada awarie, które tego nie umożliwiają.

    Cena za transport pojazdu w portalu Clicktrans często bywa nie tak wysoka niż standardowe ceny na rynku transportowym. Przykładowo transport wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na trasie wynoszącym około 950 kilometrów został zrealizowany za 900 , czyli prawie 500 złotych mniej niż na ogół taki transport wynosi.

Adres i termin nadania

Waiblingen, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bendsburg, 42-506, Polska

Termin elastyczny