(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-04-30 21:23

fat bicycle

(Nr 2648444)

Waga w kg (łączna):

120.00

Dystans: 372.00 km

Transport rowerów

    Transport jednośladów dotyczy sytuacji, w których chcemy wybrać się na wypad na odległych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia roweru. Opcję na transport jednośladów wysyłają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również osoby, które dają jednoślad w prezencie.

Organizowanie roweru do transportu

    W przypadku, kiedy transportujemy nowy rower warto zostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy również jednoślad, który już był używany, jednak dobrze będzie osadzić go w opakowaniu po rowerze (warto użyć oryginalnego pudła bądź nabyć odpowiedni karton w sklepie remontowym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w opakowaniu opłaca się zdemontować i usunąć jakiekolwiek ruchome części – pedały, lampy, czasomierz. Wcześniej opisane elementy jednośladu najlepiej ulokować w osobnych, mniejszych kartonach lub ewentualnie zabezpieczyć kawałkami brystolu i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej 2 cm grubości). Wystające elementy takie jak śruby bądź przerzutki opłaca się zabezpieczyć brystolowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w pudle należy zabezpieczyć papierem ewentualnie folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zaklejamy grubą i solidną taśmą.

    Jeśli podejmiemy decyzję, aby zlecić przewóz roweru w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o doręczenie materiałów chroniących paczkę.

Cena przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: długości trasy, ilości dwóch kółek, ich wymiarów, a także terminu realizacji przewozu. Np., przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 PLN. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało około 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Kittilä, 99310, Finlandia

3 maj 2018

Adres i termin dostawy

Oulu, Finlandia

5 maj 2018