(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-05 13:48

fiat 500

(Nr 2009978)
fiat 500

Marka i model:

Fiat 500

Waga w kg (łączna):

2000.00

Dystans: 1661.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2100 zł

ID firmy: 244492
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 12:30

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-11 do 2017-09-14

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Witam do zaoferowania Państwu mam transport samochodu na lawecie bezpośrednio do odbiorcy, bez przeladunku. Szybko i pewnie zapraszamy do współpracy.

Cena (zawiera VAT): 2100 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu wozu uwidacznia się nierzadko, jeżeli kupujemy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, przykładowo z Niemiec. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment uzyskamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie pojazdów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia pojazdu.

Sposoby przewożenia auta

    Do przewiezienia wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Podstawowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie samochodu – koła wozu powinny być przypięte czteroma taśmami mocującymi tak, aby pojazd nie zmieniał umiejscowienia w trakcie transportu. Wypada nie zapominać również, iż właściwa waga przyczepy nie może przekraczać faktycznej masy auta holowanego.

Formalności

    Żeby niezależnie przewozić pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz u przewoźnika w obszarze UE, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, jaki upoważnia firmę transportową do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Calais, 62100, Francja

6 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Rzeszów, Polska

Termin elastyczny