(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-08-29 13:56

Fiat Ducato

(Nr 1994504)
Fiat Ducato

Marka i model:

Fiad Ducato, H1L1

Waga w kg (łączna):

1800.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 145.00 km

Informacje dodatkowe:

Dobra lokalizacja odbioru i destynacji pojazdu, na uboczu, w ulice spokojnie wjeżdżają ciężarówki. Samochód ma niesprawny silnik. Data do ustalenia, mi wszystko jedno kiedy, samochód gotowy do transportu. Nie posiadam haka do holowania.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu pojazdu pojawia się nierzadko, jeżeli zakupujemy nowy wóz czy też ściągamy go od ostatniego posiadacza, np. z Francji. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan wozu, jego waga i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie wozów. Przed wyborem firmy transportowej warto przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia wozu.

Sposoby transportu pojazdu

    Do przewiezienia auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie ładunku – koła wozu powinny być przypięte 4 taśmami trzymającymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał położenia w trakcie transportu. Wypada nie zapominać również, że rzeczywista masa naczepy nie powinna przewyższać właściwej masy auta ciągnącego.

Procedury

    Aby niezależnie przewozić wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeśli DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy przewóz w firmie transportowej na terenie Unii Europejskiej, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, który upełnomocnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Lublin, 8500;8501;8510;, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Mircze, Polska

Termin elastyczny