(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-27 21:52

fiat ducato , bus

(Nr 2119638)
fiat ducato , bus

Marka i model:

fiat ducato

Waga w kg (łączna):

2100.00

Dystans: 1162.00 km

Informacje dodatkowe:

potrzebuje przewieźć busa z okoloc Kerpen, może byc nawet 28. paź ..

Oferty od Przewoźników (0)

3300 zł

ID firmy: 244492
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-10-2017, 15:03

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-02 do 2017-11-03

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

oferta odrzucona

2017-11-01, 15:00

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam, oferuję Państwu transport samochodu na lawecie, bezpośrednio do odbiorcy, bez przeładunku. Udostępniamy podgląd postępów transportu w czasie rzeczywistym. Gwarantujemy szybki i pewny transport. Zapraszamy do współpracy.

Cena (zawiera VAT): 3300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu samochodu uwidacznia się często, jak kupujemy nowy wóz czy też ściągamy go od poprzedniego właściciela, np. z Wielkiej Brytanii. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan wozu, jego ciężar i wielkość oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie samochodów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Metody przewożenia auta

    Do transportu wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Podstawowe znaczenie ma umiejętne zamocowanie auta – koła wozu należy przypiąć 4 linami trzymającymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał umiejscowienia w czasie przewozu. Wypada nie zapominać także, że właściwa masa przyczepy nie powinna przekraczać rzeczywistej masy auta ciągnącego.

Formalności

    Aby samodzielnie transportować samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie kiedy DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy transport w firmie w obszarze UE, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, jaki upoważnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Kerpen, Niemcy

30 paź 2017

Adres i termin dostawy

Mszana Dolna, 34-730, Polska

6 lis 2017