(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-01 16:30

Fiat spider

(Nr 1823524)
Fiat spider

Marka i model:

Fiat spider

Waga w kg:

1150.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1112.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1400 zł

ID firmy: 56411
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-06-2017, 11:53

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-06 do 2017-06-13

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Załadunek możliwy co tydzień

Cena (zawiera VAT): 1400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu pojazdu pojawia się nierzadko, gdy zakupujemy nowy wóz lub ściągamy go od ostatniego posiadacza, na przykład z Francji. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan samochodu, jego waga i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść wóz?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie aut. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia samochodu.

Sposoby transportu wozu

    Do przewiezienia auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne zamocowanie samochodu – koła samochodu powinny być przypięte 4 linami trzymającymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał miejsca podczas transportu. Trzeba nie zapominać również, że właściwa waga naczepy nie może przewyższać właściwej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Aby niezależnie transportować pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy transport w firmie w obszarze UE, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który uprawnia firmę do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Bolonia, Włochy

2 cze 2017

Adres i termin dostawy

Gliwice, Polska

7 cze 2017