(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-01 16:30

Fiat spider

(Nr 1823524)
Fiat spider

Marka i model:

Fiat spider

Waga w kg:

1150.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1112.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1400 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-06-2017, 11:53

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-06 do 2017-06-13

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Załadunek możliwy co tydzień

Cena (zawiera VAT): 1400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu pojazdu pojawia się często, jak zakupujemy nowy samochód czy też sprowadzamy go od ostatniego właściciela, na przykład z Czech. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego waga i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować samochód?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie wozu na Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie samochodów. Przed wyborem przewoźnika należy upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia wozu.

Metody przewożenia pojazdu

    Do przewiezienia pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Zasadnicze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie auta – koła auta powinny być przypięte 4 linami mocującymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał miejsca w trakcie transportu. Należy pamiętać także, właściwa masa naczepy nie może przerastać faktycznej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie jeżeli DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy transport w firmie transportowej na terenie Unii Europejskiej, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Bolonia, Włochy

2 cze 2017

Adres i termin dostawy

Gliwice, Polska

7 cze 2017