(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-09-06 09:59

Firanka lub platforma Gdańsk - Iława

(Nr 2011760)
Firanka lub platforma Gdańsk - Iława

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

2,4

Wysokość [m]:

1,6

Waga w kg:

24000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Kapusta w skrzyniopaletach

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 140.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1600 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 15:50

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-11 do 2017-11-29

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

przyczepa

Opis oferty:

Usługi spedycyjno-transportowe oraz kurierskie, możliwość jednorazowej jak i stałej współpracy.  Oferujemy transport krajowy i międzynarodowy  Tanie przesyłki kurierskie od (paczka 10 zł lub paleta 110 zł)  Wspieramy naszych klientów na każdym etapie współpracy  Posiadamy jedną z największych baz przewoźników w Europie, jesteśmy w stanie odebrać ładunek z każdego miejsca.  Organizujemy transport przewozów ładunków całopojazdowych, częściowych, doładunków, drobnicowych  Jesteśmy dyspozycyjni 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu  Posiadamy nowoczesną flotę (firanki, chłodnie, wywrotki, lawety, platformy, cysterny, naczepy do przewozu ponadgabarytowego, itp.)  Konkurencyjne ceny z możliwością negocjacji  Każdy ładunek jest ubezpieczony  Załadunek i rozładunek musi zapewnić zlecający  Usługa zostanie zrealizowana od 1-7 dnia od akceptacji oferty

Cena (zawiera VAT): 1600 zł

Wiadomości: (1)

marekstenzel
06-09-2017, 22:43
Możliwy załadunek jutro?

1690 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 13:29

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-06 do 2017-09-17

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1690 zł

Wiadomości: (5)

marekstenzel
06-09-2017, 13:38
Witam, interesuje mnie załadunek jutro o 12.00, czy dacie radę podstawić samochód w tym terminie?
patkar_lubliniec
06-09-2017, 13:44
Witam, transport realizujemy 1-3 dni od momentu złożenia u nas zamówienia, nie powinno być problemu z załadunkiem jutro ale to już do uzgodnienia z spedytorem prowadzącym zlecenie. Zapraszamy
marekstenzel
06-09-2017, 13:46
Ale czy dacie radę postawić samochód jutro?
marekstenzel
06-09-2017, 13:46
I czy da radę zejść z tej ceny niżej?
patkar_lubliniec
06-09-2017, 13:50
odpowiedziałem na to pytanie wyżej.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Przewóz towaru zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga szczególnie zakłady pracy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie zmieniają miejsce pobytu. Warto przed zamówieniem takiego przewozu zdiagnozować kilka znaczących kwestii.

    W pierwszej kolejności, należy ustalić formę załadunku jak i rozładunku przetransportowanych rzeczy. Kiedy jest on osadzony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowepotrafiące udźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu rozładunku. W przypadku małych rzeczy czy też ładunków sypkich, opłaca się uzgodnić, czy potrzebna jest górna plandeka i czy do przewozu wystarczy odkryta przyczepa. Jeżeli potrzebujemy przewieźć płody rolne, produkty spożywcze, wtedy może okazać się niezastąpione użycie samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport ładunków łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie stosownych dokumentów, jak również w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w kilku krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

    Po zdefiniowaniu swoich kryteriów, szybko można znaleźć firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Albowiem oferty na niej wystawione, trafiają do setek różnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę pojazdów dostosowanych do transportu różnorodnych towarów, a olbrzymia konkurencja pozwala pozyskanie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Pępowo Kartuskie, Słoneczne Tarasy, Pępowo, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Susz, Polska

Termin elastyczny