(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-09-06 09:59

Firanka lub platforma Gdańsk - Iława

(Nr 2011760)
Firanka lub platforma Gdańsk - Iława

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

2,4

Wysokość [m]:

1,6

Waga w kg:

24000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Kapusta w skrzyniopaletach

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 140.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1600 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 15:50

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-11 do 2017-11-29

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

przyczepa

Opis oferty:

Usługi spedycyjno-transportowe oraz kurierskie, możliwość jednorazowej jak i stałej współpracy.  Oferujemy transport krajowy i międzynarodowy  Tanie przesyłki kurierskie od (paczka 10 zł lub paleta 110 zł)  Wspieramy naszych klientów na każdym etapie współpracy  Posiadamy jedną z największych baz przewoźników w Europie, jesteśmy w stanie odebrać ładunek z każdego miejsca.  Organizujemy transport przewozów ładunków całopojazdowych, częściowych, doładunków, drobnicowych  Jesteśmy dyspozycyjni 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu  Posiadamy nowoczesną flotę (firanki, chłodnie, wywrotki, lawety, platformy, cysterny, naczepy do przewozu ponadgabarytowego, itp.)  Konkurencyjne ceny z możliwością negocjacji  Każdy ładunek jest ubezpieczony  Załadunek i rozładunek musi zapewnić zlecający  Usługa zostanie zrealizowana od 1-7 dnia od akceptacji oferty

Cena (zawiera VAT): 1600 zł

Wiadomości: (1)

marekstenzel
06-09-2017, 22:43
Możliwy załadunek jutro?

1690 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 13:29

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-06 do 2017-09-17

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1690 zł

Wiadomości: (5)

marekstenzel
06-09-2017, 13:38
Witam, interesuje mnie załadunek jutro o 12.00, czy dacie radę podstawić samochód w tym terminie?
patkar_lubliniec
06-09-2017, 13:44
Witam, transport realizujemy 1-3 dni od momentu złożenia u nas zamówienia, nie powinno być problemu z załadunkiem jutro ale to już do uzgodnienia z spedytorem prowadzącym zlecenie. Zapraszamy
marekstenzel
06-09-2017, 13:46
Ale czy dacie radę postawić samochód jutro?
marekstenzel
06-09-2017, 13:46
I czy da radę zejść z tej ceny niżej?
patkar_lubliniec
06-09-2017, 13:50
odpowiedziałem na to pytanie wyżej.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełnej ciężarówki

     Transport towaru zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje przede wszystkim firmy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie zmieniają miejsce pobytu. Warto przed zleceniem takiego przewozu uściślić parę kluczowych formalności.

     Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku jak i wyładunku przewożonych rzeczy. Kiedy jest on umiejscowiony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe mogące podnieść jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w miejscu wyładunku. W wypadku drobnicy czy też towarów sypkich, należy uściślić, czy niezbędna jest górna plandeka oraz czy do transportu starczy nieprzykryta przyczepa. Kiedy chcemy przetransportować rośliny, towary spożywcze, wówczas może okazać się obowiązkowe skorzystanie z samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport ładunków łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie należytych zaświadczeń, oprócz tego w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonego ciężaru towaru, w kilku krajach należy się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

     Po ustaleniu swoich wymogów, najczęściej można wyszukać firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Dlatego że, oferty na niej wystawione, trafiają do setek specjalistycznych firm, które posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do transportu różnorakich paczek, a duża konkurencja pozwala osiągnięcie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Pępowo Kartuskie, Słoneczne Tarasy, Pępowo, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Susz, Polska

Termin elastyczny