(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-02-24 09:44

Ford 100LD, furgon

(Nr 2410464)
Ford 100LD, furgon

Marka i model:

Ford 100LD, furgon

Waga w kg (łączna):

1900.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1340.00 km

Informacje dodatkowe:

Termin odbioru 01.03.br.

Oferty od Przewoźników (0)

2600 zł

ID firmy: 40662
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-02-2018, 17:25

Załadunek możliwy w terminach:

2018-03-01

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2600 zł

Wiadomości:

2880 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-02-2018, 12:42

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-26 do 2018-03-25

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Iwona M :)

Cena (zawiera VAT): 2880 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu auta uwidacznia się najczęściej, kiedy zakupujemy nowy wóz czy też ściągamy go od poprzedniego właściciela, na przykład z Czech. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan samochodu, jego waga i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie samochodów. Przed wyborem przewoźnika należy upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia auta.

Sposoby transportu pojazdu

    Do przewiezienia pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne zamocowanie samochodu – koła auta powinny być przypięte czteroma linami mocującymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał miejsca w trakcie przewozu. Należy pamiętać także, iż rzeczywista masa naczepy nie może przerastać faktycznej masy pojazdu holowanego.

Procedury

    Żeby samodzielnie przewozić wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku jeżeli DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy transport u przewoźnika na terenie UE, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki upełnomocnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Geel, 2440, Belgia

1 mar 2018

Adres i termin dostawy

Opatów, 27-500, Polska

Termin elastyczny