(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-01 14:49

Ford Fiesta

(Nr 1823338)

Marka i model:

Ford Fiesta

Waga w kg:

1000.00

Dystans: 796.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1200 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

19-06-2017, 07:55

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-19 do 2017-06-23

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-06-22, 07:53

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1200 zł

Wiadomości:

1200 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-06-2017, 13:52

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-03

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu auta uwidacznia się niekiedy, jeśli kupujemy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, przykładowo z Włoch. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan pojazdu, jego waga i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować pojazd?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie wozu na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach uzyskamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie pojazdów. W trakcie wyboru przewoźnika należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Metody transportu auta

    Do transportu samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Fundamentalne znaczenie ma umiejętne zamocowanie auta – koła samochodu powinny być przypięte czteroma pasami mocującymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał umiejscowienia podczas przewozu. Trzeba pamiętać również, że faktyczna masa przyczepy nie może przerastać rzeczywistej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie transportować samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy transport w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, jaki upoważnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Monachium, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Stargard, Polska

Termin elastyczny