(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-01-26 15:29

Ford fiesta samochód

(Nr 2323764)
Ford fiesta samochód

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1,8

Waga w kg:

1000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

300

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 366.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

450 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-01-2018, 23:30

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-03 do 2018-02-04

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 450 zł

Wiadomości:

690 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-01-2018, 10:36

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-30 do 2018-02-25

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Agnieszka P. :)

Cena (zawiera VAT): 690 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to spożytkowanie części powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy dysponujemy do przetransportowania drobny ładunek, który nie wymaga skorzystania z pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga zajęcia całej powierzchni, wtedy wzięcie takiego rodzaju kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest prawidłowe. 

    Do ciężarówek używanych w przewozie LTL kwalifikuje się pojazdy, których ciężar jest większy niż 3,5 tony oraz pozostałe samochody spełniające warunki ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się ciężarowe kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe oraz samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki klasa: firanka lub furgon. Wariant ciężarówki powinien być dopasowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

    W oszacowaniu ceny transportu ładunku w ramach LTL, ważne są tego ładunku parametry – ciężar i gabaryty. Trzeba również dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały zapakowane. Jeżeli tak, trzeba opisać opakowanie. Kluczowa bywa także informacja w temacie usługi – czy wlicza się w nią tylko transport, czy na przykład załadunek i rozładunek. Zasadniczą informacją jest również termin realizacji transportu.

    Ładunki transportowane w zakresie LTL to z reguły paczki z odzieżą, narzędzia, maszyny, a czasem zdarzają się części elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, jeśli przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, można skorzystać z innego rozwiązania – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Błonie, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wodzisław Śląski, Polska Czyżowicka

Termin elastyczny