(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-24 11:41

ford focus

(Nr 1919475)
ford focus

Marka i model:

ford focus

Waga w kg:

1500.00

Budżet zlecenia [€]:

280

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 693.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu pojazdu uwidacznia się niekiedy, jak kupujemy nowy samochód lub sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, przykładowo z Francji. Decydujący koszt i przygotowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan samochodu, jego ciężar i gabaryty oraz trasa.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie samochodów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia auta.

Sposoby przewożenia auta

    Do transportu auta pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Najważniejsze znaczenie ma umiejętne przymocowanie pojazdu – koła auta powinny być przypięte czteroma linami mocującymi tak, żeby wóz nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Wypada nie zapominać także, rzeczywista masa naczepy nie powinna przerastać faktycznej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Żeby samodzielnie transportować samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jak waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy przewóz w firmie na terenie Unii Europejskiej, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który upełnomocnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

GRN, Hiszpania

Od 24 lip 2017 do 25 lip 2017

Adres i termin dostawy

Arganda del Rey, Hiszpania

Termin elastyczny