(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-04 05:38

Ford Galaxy

(Nr 2006072)
Ford Galaxy

Marka i model:

Ford Galaxy

Waga w kg:

1800.00

Dystans: 1143.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1900 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

15-09-2017, 12:50

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-15 do 2017-10-08

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1900 zł

Wiadomości:

2100 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 18:49

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-04 do 2017-09-30

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2100 zł

Wiadomości: (1)

Trafic
04-09-2017, 19:52
Witam, oferuje do transportu Pana samochodu, busa + niemiecka laweta podnoszona hydraulicznie (bardzo niskie samochody nie haczą zderzakami ani progami). Samochód przeze mnie transportowany nie ma uszkodzeń od sztaplarek, plandek, ramp. do załadunku i rozładunku nie potrzebuje żadnej pomocy. Jestem z Gdańska bez problemu dostarczę autko do Redy
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu wozu uwidacznia się nierzadko, gdy nabywamy nowy samochód lub sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, przykładowo z Wielkiej Brytanii. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego ciężar i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować samochód?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie samochodu na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie pojazdów. Przed wyborem przewoźnika należy przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia auta.

Metody przewożenia samochodu

    Do transportu auta służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne przymocowanie auta – koła wozu powinny być przypięte czteroma linami trzymającymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał umiejscowienia w czasie przewozu. Należy pamiętać także, właściwa waga naczepy nie powinna przewyższać rzeczywistej masy samochodu holowanego.

Formalności

    Aby niezależnie przewozić wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy przewóz w firmie na terenie Unii Europejskiej, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Stockholm, Sweden

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Reda, Polska

21 wrz 2017