(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-04 05:38

Ford Galaxy

(Nr 2006072)
Ford Galaxy

Marka i model:

Ford Galaxy

Waga w kg (łączna):

1800.00

Dystans: 1143.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1900 zł

ID firmy: 473057
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

15-09-2017, 12:50

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-15 do 2017-10-08

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1900 zł

Wiadomości:

2100 zł

ID firmy: 473057
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 18:49

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-04 do 2017-09-30

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2100 zł

Wiadomości: (1)

Michał Z. (Przewoźnik)
04-09-2017, 19:52
Witam, oferuje do transportu Pana samochodu, busa + niemiecka laweta podnoszona hydraulicznie (bardzo niskie samochody nie haczą zderzakami ani progami). Samochód przeze mnie transportowany nie ma uszkodzeń od sztaplarek, plandek, ramp. do załadunku i rozładunku nie potrzebuje żadnej pomocy. Jestem z Gdańska bez problemu dostarczę autko do Redy
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu auta uwidacznia się nierzadko, jeżeli nabywamy nowy wóz lub ściągamy go od poprzedniego właściciela, np. z Francji. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i gabaryty oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie pojazdów. Przed wyborem przewoźnika warto upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia auta.

Metody przewożenia auta

    Do transportu auta służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Podstawowe znaczenie ma profesjonalne przymocowanie ładunku – koła wozu powinny być przypięte czteroma taśmami mocującymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał położenia w trakcie transportu. Powinno się pamiętać także, że rzeczywista masa przyczepy nie może przerastać właściwej masy auta ciągnącego.

Formalności

    Żeby niezależnie transportować pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jak waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku kiedy DMC przekracza 3,5 t., najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy transport w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, który upełnomocnia przewoźnika do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Sztokholm, Szwecja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Reda, Polska

21 wrz 2017