(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-01 14:49

ford galaxy z Francji do PL

(Nr 1823342)
ford galaxy z Francji do PL

Marka i model:

Ford Galaxy

Waga w kg:

1500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 2058.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu pojazdu uwidacznia się najczęściej, kiedy kupujemy nowy pojazd lub sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, przykładowo z Włoch. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie auta na Clicktrans.pl, a już w parę minut dostaniemy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie aut. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia wozu.

Metody przewożenia auta

    Do przewiezienia samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Zasadnicze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie auta – koła wozu należy przypiąć czteroma linami mocującymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał położenia w czasie transportu. Trzeba nie zapominać także, że faktyczna masa naczepy nie może przekraczać faktycznej masy samochodu ciągnącego.

Formalności

    Żeby samodzielnie przewozić wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy przewóz u przewoźnika na terenie Unii Europejskiej, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, jaki uprawnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Vitrolles, Francja

2 cze 2017

Adres i termin dostawy

Gdańsk, Poland

Termin elastyczny