(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-05-25 13:38

Ford Transit

(Nr 2749828)
Ford Transit

Marka i model:

Ford Transit

Waga w kg (łączna):

2200.00

Budżet zlecenia [zł]:

1800

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1285.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2800 zł

ID firmy: 15597
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

12-06-2018, 14:07

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-06-18 do 2018-07-02

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

TRANSPORT UBEZPIECZONY!

Cena (zawiera VAT): 2800 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu pojazdu uwidacznia się często, jeżeli nabywamy nowy samochód lub ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, na przykład z Włoch. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan samochodu, jego waga i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie wozów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Metody transportu pojazdu

    Do przewiezienia pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Zasadnicze znaczenie ma profesjonalne zamocowanie auta – koła wozu należy przypiąć czteroma taśmami trzymającymi tak, żeby pojazd nie zmieniał miejsca w trakcie transportu. Powinno się nie zapominać również, że faktyczna masa przyczepy nie może przewyższać faktycznej masy auta ciągnącego.

Formalności

    Aby niezależnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy transport u przewoźnika na terenie UE, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Wommelgem, Belgia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Roszczep, 05-205, Polska

Termin elastyczny