(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Fortepian (Nr 4722328)

Fortepian

Długość [m]:

1.80

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

350.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Dystans: 1397.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Brighton

Od 16 lip 2019 do 25 lip 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Świdwin

Od 17 lip 2019 do 28 lip 2019


Transport pianin i fortepianów

           Pianina i fortepiany to szczególnie wielkie instrumenty muzyczne, a stosowne traktowanie ich w czasie transportu jest potrzebne do ich poprawnego brzmienia i dzięki temu umożliwi cieszyć się ich dźwiękiem przez długie lata.

            Kiedy prowadzisz poszukiwania transportu dla takiego sprzętu, utwórz ogłoszenie w portalu Clicktrans. Wybierz kategorię „Specjalnej ostrożności” a następnie podgrupę „Pianina i fortepiany”. Ze względu na wagę nie zapomnij o określeniu, czy załadunek i rozładunek będziesz potrafił wykonać samodzielnie, czy powinna się do tego zaangażować firma przewozowa. Przy tej drugiej opcji poinformuj w ogłoszeniu, że interesuje cię kompleksowa usługa. Firmy przewozowe, dość często te przeprowadzkowe, posiadają doświadczenie i stosowny sprzęt, żeby taki sprzęt muzyczny przetransportować, przykładowo na wyższą kondygnację kamienicy. Pomimo większej ceny za usługę kompleksową, dobrze jest ją wziąć pod lupę, aby nie męczyć się samemu i nie porysować sprzętu muzycznego. Dobrym pomysłem jest osłonić zewnętrzną część fortepianu czy pianina, zabezpieczając ją przed zarysowaniem w busie czy też w czasie przenoszenia. Instrument muzyczny można zawinąć w koce oraz w prześcieradła. Jeżeli nie posiadasz wymienionych materiałów czy też nie możesz tego zabezpieczyć sam, firma przewozowa również może to zrobić za ciebie. Umieść taką informację w ofercie lub w wiadomości do firmy transportowej.

            Transport instrumentu muzycznego jest trudny, bowiem trzeba zachować wyjątkową ostrożność, ale w giełdzie transportowej Clicktrans można znaleźć firmę przewozową, która wykona to profesjonalnie, jak także w wyjątkowo niskiej cenie. Transport pianina z Niemiec do Warszawy, gdzie odległość była powyżej 1100 km - cena wyniosła tylko 900 PLN, a chodziło o usługę z załadunkiem jak i z wyładunkiem.