(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Fortepian (Nr 6718644)

Fortepian

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

350

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy jest na kółkach?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1653.00 km

Adres i termin nadania

Szwecja, Stockholms Län, Sztokholm

Od 2 lis 2020 do 8 lis 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 9 lis 2020 do 16 lis 2020


Transport pianin i fortepianów

           Pianina oraz fortepiany to nadzwyczaj wielkie sprzęty muzyczne, a stosowne traktowanie ich podczas transportu będzie warunkiem ich prawidłowego brzmienia oraz dzięki temu umożliwi cieszyć się ich brzmieniem przez długie lata.

            Kiedy prowadzisz poszukiwania przewozu dla takiego sprzętu, wystaw ofertę w serwisie Clicktrans. Wskaż kategorię „Specjalnej ostrożności” a później podgrupę „Pianina i fortepiany”. Ze względu na wagę pamiętaj o poinformowaniu, czy załadunek i wyładunek będziesz mógł przeprowadzić na własną rękę, czy powinna się do tego zaangażować firma transportowa. W momencie wyboru drugiej alternatywy zaznacz w ofercie, że interesuje cię kompleksowa usługa. Firmy transportowe, w szczególności te przeprowadzkowe, posiadają sporą praktykę i właściwy sprzęt, żeby taki instrument muzyczny przenieść, przykładowo na piętro wieżowca. Mimo wyższej ceny przy usłudze kompleksowej, warto ją przemyśleć, żeby nie zmagać się samemu i nie obić fortepianu czy pianina. Dobrą praktyką jest zabezpieczyć zewnętrzną część sprzętu muzycznego, zabezpieczając ją przed pęknięciem w samochodzie lub w trakcie przemieszczania. Pianino lub fortepian można owinąć w koce jak także w pościel. Kiedy nie posiadasz wymienionych materiałów czy też nie chcesz tego zabezpieczyć sam, firma transportowa również może to wykonać za ciebie. Napisz o tym w ofercie czy też w wiadomości do przewoźnika.

            Transport pianina lub fortepianu nie jest prosty, bowiem trzeba zachować szczególną ostrożność, jednak w portalu Clicktrans łatwo odszuka się firmę przewozową, która zrobi to na najwyższym poziomie oraz w bardzo niskiej cenie. Przewóz pianina z Niemiec do Warszawy, gdzie odległość była powyżej 1100 kilometrów - koszt wyniósł tylko 900 złotych, a chodziło o transport z załadunkiem i z wyładunkiem.