(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2018-01-31 14:21

Forwarder John Deere

(Nr 2339000)
Forwarder John Deere

Marka i model:

Forwarder John Deere

Długość [m]:

9

Szerokość [m]:

2.8

Wysokość [m]:

3.6

Waga w kg (łączna):

140000.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 490.00 km

Transport maszyn rolniczych

    Transport maszyn uprawnych zazwyczaj bywa transportem o dużych rozmiarach. Do maszyn rolniczych klasyfikujemy ciągniki rolnicze, kosiarki, siewniki, rozsiewacze nawozów, snopowiązałki jak i wiele innych. Ogromne maszyny rolnicze są urządzeniami nienormatywnymi. Maszyny te nie mogą zwyczajnie poruszać się po polskich trasach, ponieważ ich wielkość przerasta dozwolone gabaryty zakładane przez kodeks drogowy w kraju jak także w Unii Europejskiej. Utrudnienie przedstawiać może również nacisk osi urządzeń uprawnych, jaki przerasta zasady dozwolone dla większości szos.

Jak transportuje się pojazdy rolnicze?

    Do transportu urządzeń i pojazdów rolniczych nierzadko wykorzystuje się przyczepy typu jumbo i tele. Przewoźnicy oferujący przewóz urządzeń rolniczych mają właściwie dostosowanymi lawetami, które są w stanie przewieźć maszyny uprawne, których waga jest do kilku ton, jak na przykład kombajny. Przewoźnik podejmujący się przewozu urządzenia rolniczego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a dodatkowo powinien posiadać właściwe uprawnienia, sprzęt fachowy i praktykę. W przypadku, jeśli zestaw przekracza możliwe zasady gabarytami lub ciężarem, potrzebne jest odebranie specjalnego zezwolenia, a także potrzebna będzie obecność pilota przy transporcie.

Cena transportu urządzeń uprawnych

    Koszt transportu maszyny rolniczego jest zależna od wielkości, ciężaru i sprawności pojazdu. Na koszt przewozu wpływa także odległość pomiędzy miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Ważnym elementem może być dodatkowo termin przewozu.

Adres i termin nadania

Ludwikowo, 63-100, Polska

1 lut 2018

Adres i termin dostawy

Durdy, 39-451, Polska

1 lut 2018