(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-07-25 19:59

fotel

(Nr 1922349)
fotel

Długość [m]:

90

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

140

Waga w kg (łączna):

15.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1543.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

700 zł

ID firmy: 68960
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-07-2017, 22:13

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-31 do 2017-10-16

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Usługi spedycyjno-transportowe oraz kurierskie, możliwość jednorazowej jak i stałej współpracy.  Oferujemy transport krajowy i międzynarodowy  Tanie przesyłki kurierskie od (paczka 10 zł lub paleta 110 zł)  Wspieramy naszych klientów na każdym etapie współpracy  Posiadamy jedną z największych baz przewoźników w Europie, jesteśmy w stanie odebrać ładunek z każdego miejsca.  Organizujemy transport przewozów ładunków całopojazdowych, częściowych, doładunków, drobnicowych  Jesteśmy dyspozycyjni 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu  Posiadamy nowoczesną flotę (firanki, chłodnie, wywrotki, lawety, platformy, cysterny, naczepy do przewozu ponadgabarytowego, itp.)  Konkurencyjne ceny z możliwością negocjacji  Każdy ładunek jest ubezpieczony  Załadunek i rozładunek musi zapewnić zlecający  Usługa zostanie zrealizowana od 1-7 dnia od akceptacji oferty

Cena (zawiera VAT): 700 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu lub z powodu zmiany wyposażenia biura, należy zwrócić uwagę na parę spraw, dlatego że błędy na etapie organizowania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów lub pieniędzy. Trudności mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez dalszych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli, bądź do totalnego zniszczenia oraz konieczności nabycia nowego sprzętu.

    Na początek, jeżeli transportujemy podniszczone meble, powinno się naturalnie je opróżnić z zawartości oraz przeczyścić, na przykład mokrą gąbką. Później wypadałoby przemyśleć, czy transportowany mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, bywa ryzykowne, albowiem elementy bywają nieproste do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo stół może stracić swój początkowy kształt lub stabilność. Natomiast przy naprawdę wielkich przedmiotach, takich jak na przykład łoże, wypadałoby zwrócić uwagę na wysokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble należy później należycie osłonić. Do takich rzeczy przydadzą się stare koce, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na ważne miejsca, którymi są narożniki mebli, gdyż mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwracać czujność na tłukące się części, np. szklane drzwiczki. Aby zapanować nad poruszaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla idealnie utrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy odszukać dobrą firmę transportową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu bezpłatnego ogłoszenia, otrzymamy wiele ciekawych propozycji transportu od zweryfikowanych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu szczegółowo przedstawić wszystkie wymiary przygotowanych do transportu rzeczy, a również podać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Gdynia, Polska

28 lip 2017

Adres i termin dostawy

Paryż, 75000;75001;750, Francja

29 lip 2017