(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-07-25 19:59

fotel

(Nr 1922349)
fotel

Długość [m]:

90

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

140

Waga w kg:

15.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1543.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

700 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-07-2017, 22:13

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-31 do 2017-10-16

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Usługi spedycyjno-transportowe oraz kurierskie, możliwość jednorazowej jak i stałej współpracy.  Oferujemy transport krajowy i międzynarodowy  Tanie przesyłki kurierskie od (paczka 10 zł lub paleta 110 zł)  Wspieramy naszych klientów na każdym etapie współpracy  Posiadamy jedną z największych baz przewoźników w Europie, jesteśmy w stanie odebrać ładunek z każdego miejsca.  Organizujemy transport przewozów ładunków całopojazdowych, częściowych, doładunków, drobnicowych  Jesteśmy dyspozycyjni 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu  Posiadamy nowoczesną flotę (firanki, chłodnie, wywrotki, lawety, platformy, cysterny, naczepy do przewozu ponadgabarytowego, itp.)  Konkurencyjne ceny z możliwością negocjacji  Każdy ładunek jest ubezpieczony  Załadunek i rozładunek musi zapewnić zlecający  Usługa zostanie zrealizowana od 1-7 dnia od akceptacji oferty

Cena (zawiera VAT): 700 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }


Transport palet


Palety pomagają w przewozie towarów różnego rodzajustanowią bazę, na której łatwo można przetransportować mniejsze paczki i rzeczey. Przewóz na paletach to zwykle wybierana metoda przewozu dużej ilości ładunków. Na paletach często transportuje się pakunki przekraczające 70 kilogramów – bramki metalowe, pudła, towary budowlane, itp. Żeby precyzyjnie wycenić transport towaru na paletach, można posłużyć się portalem Clicktrans.pl, a dostaniemy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie paletowym. Przy szacowaniu kosztów transportu najważniejsze znaczenie ma ilość palet, ciężar towaru i gatunek transportowanych przedmiotów. Przesyłki znajdujące się na paletach dźwiganeza pomocą wózka widłowego.


Europalety i pozostałe rodzaje palet


W przewozie na paletach góruje europaleta, określana też jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Standardowa Europaleta posiada rozmiary 800x1200x150 mm oraz jest wyprodukowana z drewna. Przy przewozie przemysłowym wykorzystuje się również palet „angielek” o wielkości 1200x1200x144 mm. Palety przeznaczone do transportu w kontenerach mają rozmiary 1135x1133 milimetrów. Przy przemyśle chemicznym stosuje się natomiast palety spełniające standardy CP. Palety wykonane z drewna coraz częściej zastępowane są paletami plastikowymi, które posiadają okres przydatności do10-15 lat.


Koszt przewozu palet w Polsce
Średnia cena netto przewozu palet  w Polsce wynosi 187,8 , a to wychodzi 57 gr na kilometr.


Ceny przewozu palet za granicą


Przewóz palet po za granicami Polski to przeciętny koszt 581 i to wychodzi 46 gr. na km.


Adres i termin nadania

Gdynia, Polska

28 lip 2017

Adres i termin dostawy

Paris, Francja

29 lip 2017