(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-11-21 15:25

fotel

(Nr 2169858)

Długość [m]:

100

Szerokość [m]:

100

Wysokość [m]:

100

Waga w kg (łączna):

40.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 895.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

150 zł

ID firmy: 69147
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-11-2017, 22:36

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-23 do 2017-11-24

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-11-24, 07:00

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy obmyślamy transport mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany umeblowania mieszkania, warto zwrócić uwagę na szereg kwestii, gdyż nieprawidłowości na etapie organizowania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości lub zasobów finansowych. Problemy mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym salonie przez następnych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli, czy też do totalnego zniszczenia oraz potrzeby nabycia nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, jeśli przewozimy meble używane, wypadałoby naturalnie je opróżnić z zawartości i oczyścić, na przykład mokrą szmatką. Potem należałoby zastanowić się, czy transportowany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W przypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, bywa ryzykowne, dlatego że elementy bywają nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład segment może stracić swój początkowy kształt lub stabilność. Jednakże przy naprawdę wielkich obiektach, takich jak np. łoże, powinniśmy zwrócić uwagę na wysokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy należy w następnej kolejności odpowiednio ochronić. Do tego przydatne są stare pledy, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając niezwykle swoje zainteresowanie na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwrócić uwagę na szklane części, na przykład szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu mebla doskonale utrzymuje całość w miejscu. Aby wyszukać solidną firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, dostaniemy dużo interesujących ofert przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najszybciej przygotować usługę transportową, należy w ofercie dokładnie opisać wszystkie gabaryty gotowych do przewozu rzeczy, a również opisać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Budapeszt, Węgry

Termin elastyczny