(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-08-27 22:22

fotel kosmetyczny

(Nr 1990442)

Długość [m]:

70

Szerokość [m]:

56

Wysokość [m]:

80

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

100

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2139.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy obmyślamy przewóz mebli, czy to przez zmianę adresu lub przez zmianę umeblowania mieszkania, należy zwrócić uwagę na kilka spraw, bowiem pomyłki na etapie organizowania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości lub zasobów finansowych. Kłopoty mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym salonie przez późniejszych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli albo do doszczętnego zniszczenia oraz konieczności kupna nowego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, gdy przewozimy meble używane, wypadałoby naturalnie je opróżnić z rzeczy i przeczyścić, na przykład mokrą szmatką. Następnie wypadałoby przeanalizować, czy dany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wieloletnich mebli demontaż ich, bywa ryzykowne, gdyż elementy mogą być nieproste do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo szafa może stracić swój początkowy kształt oraz stabilność. Natomiast przy naprawdę dużych meblach, takich jak na przykład łoże, wypadałoby wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki trzeba później odpowiednio osłonić. Do takich rzeczy przydatne są używane pledy, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając wyjątkowo uwagę na ważne miejsca, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwrócić swoje zainteresowanie na tłukące się elementy, np. szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad poruszaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu doskonale utrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy znaleźć solidną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji bezpłatnego ogłoszenia, uzyskamy wiele interesujących ofert przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najszybciej zorganizować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu szczegółowo opisać wszystkie rozmiary przyszykowanych do przewozu przedmiotów, a także opisać ich ciężar i drogę, którą mają pokonać – często od tych istotnych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Newton Aycliffe, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Tarnów, Polska

Termin elastyczny