(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-06 13:19

fotel lezak

(Nr 1830986)

Długość [m]:

125

Szerokość [m]:

70

Wysokość [m]:

95

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 1015.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam serdecznie, chcialabym przetransportowac fotel na metelowej nodze z wiednia do Leby, z jakimi kosztami musze sie liczyc? w zalaczeniu przesylam zdjecia, fotel mozna troche zlozyc- jak w wyzej podanych wymiarach, metalowa noga musi pozostac.(waga fotele przyblizona)

Oferty od Przewoźników (0)

500 zł

ID firmy: 4837
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-07-2017, 10:11

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-04 do 2017-08-06

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 500 zł

Wiadomości:

700 zł

ID firmy: 66617
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

16-08-2017, 23:38

Załadunek możliwy w terminach:

2017-08-17

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witaj mogę ładować jutro rano.pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 700 zł

Wiadomości:

880 zł

ID firmy: 57948
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-06-2017, 21:18

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-06 do 2017-06-13

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 880 zł

Wiadomości:

1250 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-06-2017, 22:25

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-06 do 2017-06-18

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy transport mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany umeblowania mieszkania, należy zwrócić uwagę na kilka spraw, bowiem uchybienia w momencie załatwiania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości i pieniędzy. Komplikacje mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez kolejnych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli lub do totalnego uszkodzenia i konieczności kupna nowego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, kiedy transportujemy podniszczone meble, powinno się oczywiście je opróżnić z zawartości i oczyścić, przykładowo wilgotną szmatką. Później wypadałoby przeanalizować, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też nie. W przypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, może być to ryzykowne, gdyż elementy mogą być nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład sofa może stracić swój nienaruszony wygląd oraz stabilność. Jednakże przy bardzo wielkich przedmiotach, takich jak np. szafa, musimy wziąć pod uwagę wielkość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty trzeba później odpowiednio ochronić. Do tego przydatne są stare pledy, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając specjalnie swoje zainteresowanie na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, ponieważ mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwracać czujność na szklane elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu rewelacyjnie podtrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy odszukać dobrą firmę transportową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji bezpłatnego zlecenia, dostaniemy wiele interesujących propozycji transportu od sprawdzonych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, należy w ofercie dokładnie opisać wszystkie wymiary przygotowanych do transportu rzeczy, a również podać ich wagę i drogę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Wiedeń, Austria

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Plac Dworcowy, Łeba, Polska

Termin elastyczny