(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-11-18 22:24

Fotel obrotowy

(Nr 2164029)

Długość [m]:

0,5

Szerokość [m]:

0,5

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

5.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

30

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 382.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

75 zł

ID firmy: 31880
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

20-11-2017, 23:03

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-21 do 2017-11-30

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport firmą kurierską. Oferta dla jednej paczki o wadze do 31,5kg i rozmiarach maksymalnych 120x60x60cm. Ubezpieczenie, śledzenie online, faktura VAT. Płatność z góry przelewem. Nadawca jest zobligowany do zapakowania towaru i wydrukowania listu przewozowego.

Cena (zawiera VAT): 75 zł

Wiadomości:

120 zł

ID firmy: 7416
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

19-11-2017, 10:21

Załadunek możliwy w terminach:

2017-11-20

Dostawa:

Ten sam dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam, auto z windą. Kierowca do pomocy przy załadunku i rozładunku.

Cena (zawiera VAT): 120 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy obmyślamy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany adresu lub z powodu zmiany wyposażenia domu, warto zwrócić uwagę na kilka spraw, ponieważ pomyłki w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów lub pieniędzy. Problemy mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez następnych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli albo do totalnego zniszczenia i potrzeby kupna nowego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, jak przewozimy meble używane, powinno się naturalnie je opróżnić z zawartości oraz wymyć, np. wilgotną ściereczką. Potem warto rozważyć, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też nie. W przypadku wieloletnich mebli demontaż ich, może być to ryzykowne, ponieważ elementy bywają nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak np. szafa może stracić swój początkowy kształt oraz stabilność. Natomiast przy bardzo wielkich rzeczach, takich jak przykładowo łóżko, musimy wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty trzeba później należycie osłonić. Do takich rzeczy przydatne są stare pledy, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając specjalnie swoje zainteresowanie na istotne miejsca, którymi są kanty mebli, gdyż mają tendencję do obijania się i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwracać swoje zainteresowanie na tłukące się elementy, np. szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu świetnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Żeby zlokalizować wiarygodną firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji bezpłatnego zlecenia, uzyskamy dużo ciekawych ofert transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę przewozową, należy w ofercie precyzyjnie przedstawić wszystkie rozmiary przygotowanych do przewozu rzeczy, a również opisać ich wagę i drogę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Klimkówka, 38-312, Polska

Termin elastyczny