(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Fotel Pasażera pojedynczy VW Transporter (Nr 3667513)

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

25

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 666.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Lyski

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Suwałki

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Przewóz maszyn i sprzętu wymaga doświadczenia ze strony przewoźnika, który powinien odpowiednio ochronić maszynę, żeby uniknąć różnego rodzaju awarii, zarysowań jak również wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji transport urządzeń i sprzętu należą frezarki, młoty, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, stelaże, sprzęt medyczny, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, podnośniki oraz wiele innych.

Koszt przewozu urządzeń i sprzętu

Cena przewozu maszyn i sprzętu będzie uzależniona przede wszystkim od wymiarów i wagi urządzenia, a dodatkowo od odległości od punktu załadunku do miejsca wyładunku. Zazwyczaj transport maszyn jest transportem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania właściwych uprawień jak i profesjonalnej wiedzy ze strony przewoźnika. W naszym państwie śr. cena  przewozu urządzenia kosztuje 1,28 zł za kilometr. Przykładowo, transport maszyny wulkanizacyjnej w obrębie Polski to koszt 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej w obrębie Polski wiąże się z kosztem blisko 1,02 zł/km.

Cena przewozu urządzeń i sprzętu poza teren Polski

Głównymi kierunkami w zagranicznym transporcie urządzeń lub sprzętu są Niemcy oraz Anglia. Średni koszt przewozu maszyn lub sprzętu za jeden km na trasie Polska – Anglia wynosi 0,70 PLN. Weźmy na przykład, przewóz spawarki do Wielkiej Brytanii cena wyniesie prawie 0,23 zł/km. Za to na trasie nasz kraj – Niemcy za transport urządzeń wydamy niecałe 0,95 zł/km. Na tej trasie za transport urządzenia typu oklejarka będzie wynosił około 1,18 zł za kilometr, a przewóz frezarki kosztuje 0,54 zł/km.