(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-05 00:01

Fotel samochodowy

(Nr 1827334)

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

60

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 592.00 km

Informacje dodatkowe:

Transportowany przedmiot to fotel od Mercedesa W124. Fotel do odebrania po telefonicznym ustaleniu terminu. Jest wolnostojący. Konieczny jest transport w bezpiecznych warunkach, tak aby fotel nie uległ zniszczeniu.

Oferty od Przewoźników (0)

140 zł

ID firmy: 7416
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-06-2017, 13:48

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-06

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-06-06, 16:30

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 140 zł

Wiadomości:

150 zł

ID firmy: 39052
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 11:59

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-07-08

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

zaałdunek piatek, dostawa na sobotę

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu lub przez zmianę wyposażenia domu, należy zwrócić uwagę na szereg kwestii, gdyż uchybienia w momencie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości i zasobów finansowych. Komplikacje mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez kolejnych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli lub do zupełnego zniszczenia i konieczności kupna nieużywanego sprzętu.

    Na początek, jeżeli transportujemy nienowe meble, powinno się oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz oczyścić, przykładowo mokrą ściereczką. Potem należałoby przeanalizować, czy dany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, może być to ryzykowne, dlatego że części mogą być niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo sofa może utracić swój nienaruszony wygląd lub stabilność. Natomiast przy naprawdę wielkich przedmiotach, takich jak na przykład łoże, wypadałoby wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty trzeba później odpowiednio ochronić. Do takich rzeczy przydatne są używane pledy, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając specjalnie swoje zainteresowanie na istotne miejsca, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwracać uwagę na szklane części, na przykład szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu świetnie utrzymuje całość w miejscu. Żeby zlokalizować dobrą firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu bezpłatnego ogłoszenia, otrzymamy wiele ciekawych propozycji przewozu od sprawdzonych przewoźników. Aby jak najefektywniej i jak najprędzej zorganizować usługę przewozową, należy w ofercie dokładnie opisać wszystkie gabaryty zebranych do przewozu rzeczy, a również podać ich wagę i trasę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Szczecin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Częstochowa, Polska

Termin elastyczny