(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

fotel uszak - zapakowany fabrycznie - 10 sztuk (Nr 5555091)

Długość [m]:

90

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

90

Waga w kg (łączna):

150

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

fotele zabezpieczone kartonem i materiałem. całość zapakowana w w wytrzymałą folię.

Budżet zlecenia [zł]:

600

Dystans: 1462.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Drawsko Pomorskie

Od 9 gru 2019 do 31 gru 2019

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Southampton

Od 1 sty 2020 do 16 sty 2020


Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to zajęcie kawałka płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy mamy do przetransportowania niewielki towar, który nie potrzebuje zajęcia pełnej ciężarówki lub który nie wymaga wykorzystania całej płaszczyzny, wówczas użycie takiej kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest w sam raz. 


Do samochodów ciężarowych wykorzystywanych w przewozie LTL kwalifikuje się pojazdy, których waga jest większy niż 3,5 tony oraz inne pojazdy spełniające wymagania ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się wielkie kontenery meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe , jak także samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki typu: firanka lub furgon. Wariant samochodu ciężarowego powinien być dopasowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W wyliczeniach ceny transportu ładunku w obrębie LTL, kluczowe są tego ładunku parametry – waga i gabaryty. Trzeba również dodać informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały spakowane. Jeżeli tak, wypada opisać ładunek. Kluczowa bywa również informacja w temacie usługi – czy wlicza się w nią wyłącznie przewóz, czy przykładowo załadunek i wyładunek. Istotny może być także czas zrealizowania usługi.

Ładunki transportowane w obszarze LTL to zwykle palety, paczki, meble, a nawet elementy elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeśli transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z alternatywy – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego przewozem całonaczepowym.