(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Fotel wiszący (jajo), 3 małe meble, 2 rowery, ok. 10 sr. pudel, ok. 20 worków z odzieżą, 4 walizki (Nr 2898536)

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

5

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

600

Dystans: 334.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Łódź

Od 30 cze 2018 do 1 lip 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Chełm

Od 2 lip 2018 do 4 lip 2018


Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i długotrwałym procesem, jednak gdy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych problemów.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeżeli jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych mebli przydadzą się wytrzymałe kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład podzielić książki na parę pakunków, żeby bez wysiłku było je przenieść. Opisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym lokalu. Duże meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy surowce zabezpieczające, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne meble, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Podczas gdy nieduże meble zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zlecając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, lub utrudnienia w dojeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli występują nietypowe zasady dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie waszego dobytku.