(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Fotele do busa 8 jedynek 2 dwójki (Nr 1136242)

Fotele do busa 8 jedynek 2 dwójki

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

200

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 361.90 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Czechowice-Dziedzice, 43-502

Od 25 wrz 2016 do 26 wrz 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Nieporęt, 05-126

Od 26 wrz 2016 do 27 wrz 2016


Transport paczek

    Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej kształtów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej korzystną opcję przewozu przesyłki, opłaca się opublikować bezpłatne zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem można określić rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są wyjątkowo istotne, kiedy chcemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, upewnij się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując paczkę do przewozu warto pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto napakować fragmentami trocin, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj kruche paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć surowce do zapakowania pakunku?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy rzecz do kartonu, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne etykiety i objaśnienia, które mogą zdezorientować przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić wierzch kartonu. Na zewnątrz kartonu przymocujmy widoczną kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).