(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-04-30 10:37

Fotele samochodowe komplet do auta

(Nr 1760418)
Fotele samochodowe komplet do auta

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

komplet foteli samochodywch luzem bez palety

Dystans: 222.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport różnych ładunków

    Koszt przewozu ładunków jest uzależniony od rozmiaru ładunku, terminu transportu oraz odległości między miejscem załadunku i rozładunku.

Rodzaje ładunków

    Przewóz ładunków dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - obejmują podstawę, na której umieszcza się mniejsze przedmioty lub opakowania. Najbardziej używanym gatunkiem palety są palety euro. Na paletach często transportuje się artykuły spożywcze, szkło, produkty budowlane (na przykład farby, kamień itd.), drzwi jak także materiały chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to transport ładunku, który musi być przewożony pojazdem ciężarowym i zapełnia zaledwie część przestrzeni ładunkowej. Do tego typu przewozu stosuje się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełna ciężarówka - FTL dotyczy przewozu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej pojazdu ciężarowego.
Przy takim typie transportu korzysta się z różnego typu ciężarówki.

    Kontenery – Transport niektórych ładunków może wymagać pojemnika metalowego – szczególnie przy przewozie towarów płynnych oraz ładunków sypkich. W tych pojemnikach metalowych można również przewozić drobnicę w opakowaniach – skrzyniach, kartonach itp. W pojemnikach metalowych zdarza się również transport palet.

    Wywrotka – pomaga w transporcie ładunków w postaci płynu i kawałkowych – łatwo rozpoznać ją dzięki charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej do tyłu lub na bok.

    Pozostałe ładunki – towary, które nie klasyfikują się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do tzw. towarów pozostałych. Znajdziemy tu na przykład zlecenia odnoszące się do transportu popiołu czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Stromiec, Polska

Termin elastyczny