(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-04-30 10:37

Fotele samochodowe komplet do auta

(Nr 1760418)
Fotele samochodowe komplet do auta

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

komplet foteli samochodywch luzem bez palety

Dystans: 222.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport innych ładunków

    Koszt przewozu różnych towarów bywa uzależniony od wielkości towaru, terminu transportu jak również od odległości pomiędzy miejscem załadunku i rozładunku.

    Grupowanie ładunków - Przewóz ładunków rozdzielamy na podgrupy takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

    Palety - stanowią podłoże, na którym układa się niewielkie przedmioty lub pakunki. Najpopularniejszym typem palety są palety euro. Na tych platformach zazwyczaj transportuje się artykuły spożywcze, paczki, produkty budowlane (np., farby, kamień itd.), drzwi jak także artykuły chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to transport ładunku, który powinno się przewozić samochodem - Tirem oraz zajmuje tylko część przestrzeni ładunkowej. Przy takim typie transportu stosuje się ciągniki siodłowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL dotyczy przewozu towaru, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej pojazdu ciężarowego.
Do tego typu transportu korzysta się z różnego rodzaju samochody ciężarowe.

    Kontenery pewnych towarów wymaga użycia konteneraprzede wszystkim przy przewozie towarów w postaci płynu i ładunków sypkich. W kontenerach można też przewozić drobnicę w opakowaniachworkach, kartonach itp. W kontenerach można przewozić także palety.

    Wywrotkapomaga w transporcie ładunków płynnych i sypkichbez problemu można poznać ją dzięki specyficznej skrzyni ładunkowej, przechylonej w tył lub na bok.

    Inne ładunkitowary, które nie zaliczają się do powyższych kategorii można zaliczyć do ładunków innych. Znajdziemy tu m.in. zlecenia odnoszące się do transportu popiołu czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Stromiec, Polska

Termin elastyczny