(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-30 18:20

Fotelik dziecięcy samochodowy

(Nr 2336292)
Fotelik dziecięcy samochodowy

Długość [m]:

80

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

7.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1389.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej kształtów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej ciekawą usługę transportu paczki, dobrą praktyką jest wystawić bezpłatne ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem dobrze jest określić typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Te informacje są bardzo ważne, gdy chcemy przetransportować pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Zanim wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując paczkę do przewozu należy nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można naładować fragmentami trocin, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać materiały do zapakowania paczki?

    Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy rzecz do pudła, oszacujmy jego stan, usuńmy wszystkie nieprzydatne etykiety i napisy, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić pokrywy kartonu. Na wierzch kartonu umieśćmy białą kopertę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Lublin, Polska

Od 31 sty 2018 do 1 lut 2018

Adres i termin dostawy

Bolzano - Bozen, 39100, Włochy

Termin elastyczny