(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-07-24 20:33

fotelik samochodowy

(Nr 3008148)
fotelik samochodowy

Długość [m]:

40

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

65

Waga w kg (łączna):

5.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 227.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej gabarytów, wagi oraz od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej ciekawą opcję transportu przesyłki, warto wystawić za darmo ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem warto podać rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i łamliwe. Te informacje są wyjątkowo ważne, gdy chcemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując przesyłkę do przewozu warto nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy naładować kawałkami styropianu, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać materiały do zapakowania przesyłki?

    Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy przedmiot do opakowania, oceńmy jego stan, usuńmy wszystkie niepotrzebne etykiety i teksty, które mogłyby zmylić firmę transportową. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć klapy pudła. Do powierzchni pudła umieśćmy białą kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Włodawa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny