(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2016-11-29 16:22

Francja - Polska

(Nr 1471382)
Francja - Polska

Waga w kg:

400.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

parter

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

parter

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Dystans: 1831.80 km

Informacje dodatkowe:

zakladana operacja to lato 2017

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Przeprowadzki

     Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych komplikacji.

     W pierwszym etapie należy dokonać eliminację posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub kiedy jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli nadadzą się mocne pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład podzielić naczynia na parę pudeł, żeby bez przeszkód było je dźwigać. Opisanie każdego kartonu uprości przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym miejscu. Większe meble warto rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy surowce chroniące, takie jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć koce, pościel i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Tymczasem niepokaźne rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

     Zlecając transport należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne problemy w dojeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeśli występują szczególne kryteria dotyczące konkretnych mebli.

     Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i osłanianie twojego majątku.

Adres i termin nadania

Francja, Meaux, 77100

Od 1 cze 2017 do 30 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Orzechowo, 19-330

Termin elastyczny