(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Frezarka CNC Optimum (Nr 4722732)

Długość [m]:

1.9

Szerokość [m]:

1.05

Wysokość [m]:

2.18

Waga w kg (łączna):

780.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 531.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Bawaria, Wenzenbach

Od 19 lip 2019 do 31 lip 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Złotoryja

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Transport maszyn jak i różnego sprzętu potrzebuje praktyki ze strony przewoźnika, który musi odpowiednio osłonić sprzęt, żeby uniknąć różnego rodzaju awarii, zarysowań jak także wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii przewóz maszyn i sprzętu należą spawarki, młoty, schładzarki, przesiewacze, konstrukcje stalowe, kompresory, piece, urządzenia czyszczące, podnośniki jak i wiele innych.

Cena transportu urządzeń i sprzętu

Cena transportu urządzeń i sprzętu jest związana zazwyczaj od wymiarów i wagi urządzenia oraz od odległości od miejsca załadunku do obszaru rozładunku. Na co dzień przewóz urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania właściwych certyfikatów oraz dużej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W naszym państwie średnia cena  przewozu maszyn wynosi 1,28 zł/km. Orientacyjnie np., transport maszyny wulkanizacyjnej na terenie Polski to cena 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej na terenie Polski wiąże się z wydatkiem blisko 1,02 zł/km.

Cena transportu urządzeń i sprzętu za granicą

Często wybieranymi kierunkami w europejskim przewozie urządzeń i sprzętu są Niemcy i Wielka Brytania. Śr. koszt przewozu urządzeń i sprzętu na jeden km przy trasie Polska – UK wynosi 0,70 złotych. Przykładowo, przewóz spawarki do Anglii zapłacimy średnio 0,23 zł/km. Za to na trasie nasz kraj – Niemcy za transport urządzeń będzie kosztował średnio 0,95 zł za kilometr. Na tym odcinku za przewóz maszyny typu oklejarka zapłacimy około 1,18 zł za kilometr, a przewóz frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł za kilometr.