(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-11-17 17:45

Frigorifico

(Nr 2162313)
Frigorifico

Długość [m]:

171

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

59

Waga w kg (łączna):

63.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 650.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

80 €

ID firmy: 607946
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-11-2017, 10:04

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-30 do 2017-12-01

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2017-11-29, 10:03

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 80 €

Wiadomości:

100 €

ID firmy: 607946
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

23-11-2017, 12:23

Załadunek możliwy w terminach:

2017-12-01

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 100 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy obmyślamy transport mebli, czy to z powodu zmiany adresu lub z powodu zmiany wyposażenia domu, warto zwrócić uwagę na kilka spraw, dlatego że pomyłki w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości i zasobów finansowych. Kłopoty mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez późniejszych parę lat, aż do następnej zmiany mebli, bądź do totalnego zniszczenia i konieczności zakupu nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, jak przewozimy meble używane, trzeba naturalnie je opróżnić z zawartości oraz oczyścić, na przykład mokrą szmatką. Później warto przemyśleć, czy przewożony mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, bywa niebezpieczne, ponieważ elementy bywają niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład stół może utracić swój pierwotny kształt lub stabilność. Natomiast przy naprawdę olbrzymich meblach, takich jak np. łoże, musimy zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy należy później należycie ochronić. Do takich rzeczy przydatne są używane koce, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając niezwykle uwagę na newralgiczne miejsca, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do niszczenia i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwrócić swoje zainteresowanie na tłukące się części, przykładowo szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy idealnie utrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy odszukać wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji bezpłatnego zlecenia, dostaniemy dużo interesujących propozycji przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Żeby jak najskuteczniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, należy w ogłoszeniu szczegółowo opisać wszystkie wymiary przyszykowanych do transportu przedmiotów, a również opisać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Terrassa, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Manzanares el Real, 28410, Hiszpania

Termin elastyczny