(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Frigorífico (Nr 5954039)

Frigorífico

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

70

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 200.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Region Murcji, Cieza

27 mar 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Xirivella

28 mar 2020


Transport sprzętu AGD

Produkty AGD, czyli sprzęty gospodarstwa domowego można wyróżnić dwa gatunki: urządzenia elektryczne większych gabarytów takich jak pralki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki elektryczne oraz artykuły drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, tostery, czajniki elektryczne, gofrownice, odkurzacze, ekspresy do kawy czy miksery.

Sposoby przewozu wyposażenia AGD

Kiedy zlecasz przewóz wyposażenia AGD w profesjonalnej firmie przewozowej, nie musisz martwić się o stosowne osłonięcie urządzenia. W momencie, gdy chcesz przewieźć urządzenie AGD własnoręcznie, zachowaj nadzwyczajną uwagę, żeby uniknąć uszkodzeń i zadrapań. Staraj się zachować oryginalne kartony po produkcie.

Zamrażarki trzeba odłączyć od prądu co najmniej na kilka godzin przed transportem. Wszystkie ruchome fragmenty takie jak półki, należy zdemontować oraz popakować osobno. W momencie przewozu pralki powinno się zadbać o osłonięcie bębna. Drzwiczki pralek, mikrofal oraz innych otwieranych urządzeń AGD należy zamknąć i zalepić. Szykując kuchenkę gazową do transportu, trzeba pamiętać o odłączeniu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania sprzętu AGD wykorzystuje się folię stretch, taśmy klejące i kartony – a kanty lodówki osłaniamy styropianem. Wyposażenie wysokie przykładowo jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji stojącej.

Koszt przewozu AGD

Cena przewozu AGD zależy w głównej mierze od gabarytów, masy i stanu technicznego sprzętu AGD. Kolejnym bodźcem rzutującym na koszt jest odległość od momentu załadunku do momentu docelowego. Przykładowo, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście zapłacimy 175 PLN. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby wydamy niecałe 100 zł. Cena przewozu lodówki z Kielc do Krakowa zapłacimy 169 zł.