Frigorífico (Nr 6754069)

Frigorífico

Długość [m]:

1.60

Szerokość [m]:

0.60

Wysokość [m]:

0.60

Waga w kg (łączna):

45

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 565.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Getafe

Od 27 lis 2020 do 28 lis 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Cambrils

Od 1 gru 2020 do 3 gru 2020


Transport sprzętu AGD

Produkty AGD, czyli artykuły dla domu można podzielić na dwa gatunki: urządzenia elektryczne większych wymiarów takich jak pralki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki elektryczne oraz artykuły drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, tostery, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, odkurzacze, ekspresy do kawy czy miksery.

Warunki przewozu produktów AGD

Gdy zlecasz transport produktów AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie ma konieczności niepokoić się o właściwe osłonięcie artykułu. W momencie, gdy musisz przewieźć produkty AGD we własnym zakresie, zachowaj szczególną czujność, żeby uchronić się od uszkodzeń i zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne opakowanie po produkcie.

Lodówki wypada odłączyć od prądu co najmniej parę godzin przed transportem. Wszystkie ruchome elementy takie jak półki, należy wyjąć oraz spakować osobno. W przypadku przewozu pralki trzeba zadbać o osłonięcie bębna. Drzwi pralek, mikrofal oraz pozostałych otwieranych sprzętów AGD powinno się zamknąć i zalepić. Szykując kuchenkę gazową do transportu, trzeba pamiętać o oddzieleniu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania produktów AGD wykorzystuje się folię stretch, sznurki oraz pudełka – a rogi pralki chronimy styropianem. Sprzęty znaczących rozmiarów takie jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji pionowej.

Koszt przewozu AGD

Koszt transportu AGD zależy głównie od gabarytów, wagi i uszkodzenia artykułu AGD. Innym czynnikiem rzutującym na cenę będzie długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do momentu docelowego. Np., za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście zapłacimy 175 złotych. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby to koszt zaledwie 100 zł. Koszt przewozu lodówki z Kielc do Krakowa wynosi 169 zł.