Frigorífico (Nr 7496022)

Frigorífico
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Frigorífico
Wpisane wymiary
175 x 60 x 60 cm
Wpisana waga
64 kg
1
Łączna waga:
64 kg
Dystans
141 km
Typ usługi:
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Od 27 maj 2021 do 28 maj 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, La Escala

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

Wyposażenie AGD, czyli artykuły dla domu możemy skwalifikować na dwa gatunki: sprzęty elektryczne większych gabarytów takich jak pralki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki gazowe oraz sprzęty drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, depilatory, roboty kuchenne czy miksery.

Sposoby przewozu sprzętu AGD

Gdy zamawiasz przewóz produktów AGD w profesjonalnej firmie transportowej, nie musisz obawiać się o stosowne zabezpieczenie sprzętu. W momencie, kiedy chcesz przetransportować urządzenie AGD we własnym zakresie, zachowaj nadzwyczajną czujność, aby uchronić się od uszkodzeń oraz zarysowań. Zawsze zachowuj oryginalne opakowanie po urządzeniu.

Zamrażarki należy rozmrozić co najmniej na kilka godzin przed transportem. Wszelkie ruchome części takie jak półki, wypada wyjąć i popakować oddzielnie. W przypadku przewozu pralki powinno się zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwi lodówek, zmywarek i innych otwieranych sprzętów AGD powinno się pozamykać i zalepić. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, nie zapomnij o odłączeniu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania artykułów AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, sznurki oraz kartony – a rogi pralki osłaniamy styropianem. Sprzęty duże przykładowo jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji stojącej.

Koszt transportu AGD

Cena transportu AGD zależy głównie od gabarytów, ciężaru oraz stanu technicznego urządzenia AGD. Kolejnym czynnikiem rzutującym na cenę będzie odległość od miejsca załadunku do miejsca wyładunku. Przykładowo, za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 PLN. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba zapłacimy około 100 złotych. Koszt przewozu lodówki z Kielc do Krakowa kosztuje 169 zł.