(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Frigorifico lavadora (Nr 5060682)

Frigorifico lavadora

Długość [m]:

180

Szerokość [m]:

120

Wysokość [m]:

60

Waga w kg (łączna):

130

Liczba sztuk:

2

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1182.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Galicja, Vigo

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Francja, Oksytania, Albi

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

Sprzęt AGD, czyli sprzęty gospodarstwa domowego można wyróżnić dwa typy: sprzęty elektryczne znaczących gabarytów takich jak pralki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki indukcyjne oraz sprzęty drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, żelazka, krajalnice, gofrownice, depilatory, ekspresy do kawy czy blendery.

Warunki transportu produktów AGD

Jeśli zlecasz transport produktów AGD w profesjonalnej firmie przewozowej, nie ma konieczności martwić się o stosowne zabezpieczenie wyposażenia. W sytuacji, kiedy musisz przetransportować produkty AGD własnoręcznie, zachowaj nadzwyczajną ostrożność, żeby uniknąć uszkodzeń i zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne kartony po urządzeniu.

Zamrażarki wypada rozmrozić przynajmniej parę godzin przed transportem. Wszystkie ruchome części takie jak półki, należy zdemontować oraz spakować osobno. W trakcie przewozu pralki wypada zatroszczyć się o ochronę bębna. Drzwiczki lodówek, zmywarek oraz innych otwieranych urządzeń AGD trzeba zamknąć i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, nie zapomnij o oddzieleniu jej od łącza gazowego. Do pakowania wyposażenia AGD stosuje się folię bąbelkową, sznurki i kartony – a kanty lodówki zabezpieczamy styropianem. Urządzenia pokaźne przykładowo jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji pionowej.

Centa transportu AGD

Cena przewozu AGD zależy w głównej mierze od wymiarów, masy oraz uszkodzenia produktu AGD. Kolejnym czynnikiem wpływającym na koszt będzie długość trasy do pokonania od momentu załadunku do momentu docelowego. Przykładowo, za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście wydamy 175 PLN. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba to koszt niecałe 100 PLN. Koszt transportu lodówki z Kielc do Krakowa kosztuje 169 złotych.