(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-12-26 12:34

Frigorífico y lavadora

(Nr 2242149)
Frigorífico y lavadora

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

150.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 466.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

200 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-01-2018, 12:40

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-04 do 2018-01-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam Marlena T. :)

Cena (zawiera VAT): 200 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy planujemy transport mebli, czy to z powodu zmiany adresu lub przez zmianę umeblowania biura, powinno się zwrócić uwagę na szereg zagadnień, ponieważ nieprawidłowości w momencie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości i zasobów finansowych. Kłopoty mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez kolejnych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli, czy też do zupełnego zniszczenia oraz potrzeby nabycia nowego umeblowania.

    Na początek, gdy przewozimy nienowe meble, powinno się oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz usunąć brud, np. mokrą ściereczką. Potem wypadałoby rozważyć, czy przewożony mebel zdemontować, czy też nie. W przypadku starszych mebli rozkręcanie ich, może być to niebezpieczne, albowiem części mogą być trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak np. segment może stracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Natomiast przy naprawdę wielkich meblach, takich jak np. szafa, powinniśmy wziąć pod uwagę szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki należy później odpowiednio osłonić. Do tego przydatne są stare koce, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na newralgiczne punkty, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwracać uwagę na tłukące się części, np. szklane pułki. Aby zapanować nad poruszaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy doskonale utrzymuje wszystko w miejscu. Żeby odnaleźć dobrą firmę transportową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, uzyskamy wiele ciekawych propozycji transportu od zweryfikowanych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, warto w ofercie dokładnie opisać wszystkie gabaryty przygotowanych do transportu przedmiotów, a również podać ich wagę i drogę, którą mają zostać przewiezione – często od tych istotnych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Ferrol, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Alar del Rey, 48600, Hiszpania

Termin elastyczny