(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2016-11-30 09:20

From Berlin to Brussels - 20 boxes and few furniture (Nr 1474912)

From Berlin to Brussels - 20 boxes and few furniture

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

4

Dystans: 764.20 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i pracochłonnym procesem, ale kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych kłopotów.

     Na początek warto przeprowadzić eliminację posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od kilku lat nie używamy lub kiedy jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się solidne kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który i tak wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać książki na parę kartonów, aby nietrudno było je dźwigać. Opisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy surowce chroniące, przykładowo jak folię strech, możemy opakować bardziej wrażliwe rzeczy, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i obkleić standardową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niepokaźne rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

     Zamawiając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne utrudnienia w dojeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli pojawiają się specjalne zasady dotyczące jakiś mebli.

     Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie twojego dobytku.

Adres i termin nadania

Germany, Berlin, 13357

Od 18 gru 2016 do 20 gru 2016

Adres i termin dostawy

Belgium, Brussels, 1080

Od 20 gru 2016 do 22 gru 2016