(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-07-26 13:31

FULL LOAD WEIGHING 15 TONNES

(Nr 1923405)
FULL LOAD WEIGHING 15 TONNES

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 2593.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Przewóz ładunku zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga w pierwszej kolejności firmy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat wyprowadzają się. Warto przed zleceniem takiego przewozu uzgodnić kilka priorytetowych zagadnień.

    Po pierwsze, ustalamy sposób załadunku jak i wyładunku towaru. Kiedy jest on umieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe mogące udźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu wyładunku. W przypadku niewielkich rzeczy czy też ładunków sypkich, wypadałoby uzgodnić, czy niezbędna jest górna plandeka oraz czy do transportu starczy otwarta przyczepa. Kiedy pragniemy przetransportować owoce i warzywa, towary spożywcze, to może okazać się potrzebne zastosowanie pojazdu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że transport towarów łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie stosownych dokumentów, w dodatku w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w pewnych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami.

    Po dookreśleniu swoich warunków, bezproblemowo można wyszukać przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Gdyż ogłoszenia na niej publikowane, docierają do bardzo dużej ilości profesjonalnych firm, które posiadają potrzebną gamę samochodów dopasowanych do przewozu różnorodnych ładunków, a olbrzymia konkurencja umożliwia uzyskanie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Evesham, WR11, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Бишів, 08072, Ukraina

Termin elastyczny