(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-07-26 13:31

FULL LOAD WEIGHING 15 TONNES

(Nr 1923405)
FULL LOAD WEIGHING 15 TONNES

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 2593.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Przewóz ładunku zlecany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga głównie przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie zmieniają miejsce zamieszkania. Trzeba by przed zamówieniem takiego transportu po ustalać kilka kluczowych problemów.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić formę załadunku oraz wyładunku przetransportowanych rzeczy. Kiedy jest on rozmieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które mogą unieść jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W wypadku małych przedmiotów czy też produktów sypkich, opłaca się określić, czy niezbędna jest górna osłona oraz czy do przewozu starczy nieosłonięta naczepa. Gdy potrzebujemy przewieźć owoce i warzywa, produkty spożywcze, wtedy może okazać się niezastąpione skorzystanie z pojazdu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że przewóz towarów łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie należytych zaświadczeń, w dodatku w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w niektórych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi opłatami.

     Po ustaleniu swoich kryteriów, szybko można natrafić przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Ze względu na fakt, że oferty na niej zamieszczone, docierają do bardzo dużej ilości specjalistycznych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do przewozu różnorodnych ładunków, a olbrzymia konkurencja umożliwia uzyskanie niskich cen.

Adres i termin nadania

Evesham, WR11, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Byszew, 08072, Ukraina

Termin elastyczny