(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

FURGON (Nr 5774774)

Długość [m]:

2.30

Szerokość [m]:

4.92

Wysokość [m]:

1.95

Waga w kg (łączna):

1300

Budżet zlecenia [€]:

3,500

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2008.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie, Las Palmas De Gran Canaria

5 mar 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Alicante/alacant

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Przewóz przyczep kempingowych nie należy do najprostszych, ani do tanich. Do przewożenia tego ładunku, potrzebne jest posiadanie ciężarówki lub innego specjalnego samochodu przystosowanego do transportu pozostałych samochodów. Przewoźnicy, którzy podejmą się przetransportowania naczepy kempingowej, powinni dostać szczegółowe informacje od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Podstawowe parametry decydujące o cenie transportu: wymiary, ciężar, odległość do pokonania jak i komunikat, czy przyczepa jest nieuszkodzona. Działająca przyczepa kempingowa powinna mieć sprawne koła, cechuje ją to, że można wtoczyć ją na pojazd. W innym przypadku należy posiadać specjalistyczną maszynę, na przykład mały dźwig. Cena transportu przyczepy kempingowej zależna bywa też od tego, czy przewoźnicy traktują ten transport jako dodanie sprzętu do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - wyłącznie tej jednej przyczepy. Np., transport naczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 złotych czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 złotych w przypadku cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła podać niższą cenę, ponieważ transport tej naczepy kempingowej został wykonany na zasadzie doładunku do istniejącego transportu.

Zanim przystąpimy do transportu przyczepy kempingowej, kluczowe jest, aby zabrać z niej wszystkie ruchome rzeczy, albo je dobrze zabezpieczyć, żeby w czasie transportu nie zdemolowały niczego wewnątrz przyczepy.

Gdy potrzebujemy użyć wariantu niedrogiego transportu, trzeba wystawić przewóz naczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil wiadomość dojdzie do tysiąca przewoźników, którzy zbadają to zlecenie i zaproponują dogodną cenę. Wówczas zostaje tylko wybrać najciekawszą ofertę.