Furgone (Nr 8042476)

Furgone
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Furgone
599 x 213 x 210 cm
2600 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
2600 kg
Dystans
518 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Włochy, Marche, Potenza Picena

15 paź 2021

Adres i termin dostawy

Włochy, Apulia, Ostuni

20 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz wozu osobowego to nic trudnego. Jeśli posiadasz do przewiezienia coś o mniej standardowych kształtach, czyli np. maszynę rolniczą, przyczepę kempingową, gokarta, skuter wodny lub elementy do wszystkich tych maszyn, a może posiadasz nawet samolot, albo tylko masz niespakowany rower, wówczas pojawia się zagwozdkę ze znalezieniem profesjonalnej firmy. Portal Clicktrans ułatwia pozbyć się tego typu problemów. Dlatego, że posiadamy w bazie bardzo dużo różnorodnych firm transportowych z różnorodną flotą samochodów, dlatego z całą pewnością pojawią się firmy transportowe, które mogą być w stanie zabrać twój bagaż niezależnie od tego, jak niestandardowe ma wielkości.

    Jeżeli chcesz dostać oferty dobrane do twoich potrzeb, pamiętaj, aby jak najwnikliwiej przedstawić maszynę. To pozwoli firmie transportowej ocenić, czy ma właściwy pojazd, aby taki transport ziścić. W sytuacji, jeżeli wymiary lub ciężar zestawu przewyższają parametry dopuszczalne w ruchu kołowym, przewoźnik i jego pracownicy powinni posiadać dodatkowe uprawnienia, a w czasie jazdy konieczna jest obecność pilota. Ważne będzie poza tym określenie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest działający i może sam wjechać na naczepę, czy też, np. ma niesprawności, które na to nie pozwalają.

    Cena za przewóz urządzenia w serwisie Clicktrans często bywa mniejsza niż standardowe stawki na rynku transportowym. Przykładowo transport wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na trasie wynoszącym około 950 km został wykonany za 900 zł, czyli prawie 500 PLN mniej niż zazwyczaj kosztuje.