(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2017-06-28 10:13

Furgoneta

(Nr 1876487)
Furgoneta

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg:

2800.00

Dystans: 3624.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

            Transport samochodu osobowego to łatwizna. Gdy posiadasz do transportu coś o bardziej niestandardowych wymiarach, czyli na przykład maszynę budowlaną, przyczepę zwykłą, quada, skuter śnieżny lub elementy do wszystkich tych pojazdów, a może posiadasz nawet maszynę latającą, albo tylko posiadasz niespakowany skuter, wtedy zaczynasz mieć kłopot ze znalezieniem właściwej firmy. Aukcja transportowa Clicktrans przydaje się, by pozbyć się tego typu trudności. Ze względu na fakt, że posiadamy w bazie bardzo wiele różnych firm transportowych z różnoraką flotą samochodów, dlatego bez wątpienia znajdą się firmy transportowe, które mogą być w stanie przetransportować twój bagaż niezależnie od tego, jak niestandardowe ma rozmiary.

            Jeżeli chcesz otrzymać ogłoszenia dostosowane do twojej przesyłki, nie zapomnij, żeby jak najwnikliwiej opisać pojazd. To pozwoli firmie transportowej sprawdzić, czy ma odpowiedni wóz, żeby taki przewóz dokonać. W sytuacji, kiedy gabaryty lub waga samochodów przewyższają parametry możliwe w ruchu kołowym, firma transportowa i jej kierowcy muszą posiadać odpowiednie certyfikaty, a w czasie przewozu potrzebna jest obecność pilota. Istotne jest poza tym określenie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest sprawny i może sam podjechać na naczepę, czy też, np. posiada awarie, które na to nie pozwalają.

        Cena za przewóz urządzenia w portalu Clicktrans nierzadko bywa mniejsza niż typowe ceny na rynku transportowym. Na przykład przewóz wagoworkownicy z Niemiec do kraju na trasie o długości prawie 950 kilometrów został zrealizowany za 900 , czyli aż o 500 PLN mniej niż zazwyczaj kosztuje

Adres i termin nadania

Ponferrada, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Ialomița, Rumunia

Termin elastyczny