(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2017-06-28 10:13

Furgoneta

(Nr 1876487)
Furgoneta

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

2800.00

Dystans: 3624.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz pojazdu osobowego to łatwizna. Kiedy posiadasz do transportu coś o mniej standardowych wymiarach, czyli np. maszynę budowlaną, przyczepę kempingową, quada, skuter wodny lub części do wszystkich tych maszyn, a może posiadasz nawet maszynę latającą, albo po prostu masz niezapakowany skuter, wtedy zaczynasz mieć problem ze znalezieniem dobrej firmy transportowej. Portal Clicktrans przydaje się, by rozwiązać ten typ trudności. Ponieważ mamy w serwisie tysiące różnorodnych firm transportowych z różnoraką gamą pojazdów, dlatego na sto procent pojawią się firmy transportowe, które będą w stanie przewieźć twój ładunek niezależnie od tego, jak niewymiarowe ma gabaryty.

    Aby otrzymać ogłoszenia dopasowane do twoich potrzeb, pamiętaj, aby jak najstaranniej opisać pojazd. To pozwoli firmie transportowej ocenić, czy ma właściwy samochód, aby taki transport zrobić. W sytuacji, jeśli gabaryty lub waga zestawu przerastają parametry możliwe w ruchu kołowym, przewoźnik i jego kierowcy powinni mieć odpowiednie certyfikaty, a podczas jazdy wymagana będzie obecność pilota. Kluczowe będzie także zdefiniowanie, w jakim stanie jest pojazd, czy jest działający i potrafi sam wtoczyć się na naczepę, czy też, np. ma awarie, które tego nie umożliwiają.

    Cena za przewóz pojazdu w serwisie Clicktrans nierzadko jest nie tak wysoka niż typowe stawki na rynku transportowym. Przykładowo transport wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na odcinku o długości prawie 950 km został zrealizowany za 900 zł, czyli aż o 500 złotych taniej niż zazwyczaj kosztuje.

Adres i termin nadania

Ponferrada, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Ialomița, Rumunia

Termin elastyczny