(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-05-30 14:34

Gabarycie stolika

(Nr 1819118)

Waga w kg:

40.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

100

Dystans: 294.00 km

Informacje dodatkowe:

Parametry przesyłki: waga - 40 kg wymiary - 150 x 55 x 75 cm -

Oferty od Przewoźników (0)

180 zł

ID firmy: 7416
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-05-2017, 14:50

Załadunek możliwy w terminach:

2017-05-30

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-05-30, 20:15

Opis oferty:

Witam, nadawca powinien przygotować/zabezpieczyć przesyłkę do transportu. Kierowca jest sam, może pomóc w załadunku i rozładunku. Pozdrawiam i zapraszam Konrad

Cena (zawiera VAT): 180 zł

Wiadomości: (2)

Przemysław C.
30-05-2017, 15:06
Dzień Dobry Proponuję za kwotę 100 zł
Konrad B.
30-05-2017, 15:16
Troszkę za mało
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy przewóz mebli, czy to przez zmianę adresu lub przez zmianę wyposażenia biura, powinno się zwrócić uwagę na kilka zagadnień, ponieważ nieprawidłowości na etapie przygotowania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele cierpliwości lub zasobów finansowych. Trudności mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym salonie przez późniejszych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli, czy też do zupełnego zniszczenia oraz potrzeby kupna nowego umeblowania.

    Na początek, podczas gdy transportujemy podniszczone meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz przeczyścić, na przykład mokrą szmatką. Później wypadałoby przemyśleć, czy transportowany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W przypadku starszych mebli demontaż ich, bywa ryzykowne, gdyż części bywają nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład szafa może utracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Jednak przy bardzo dużych obiektach, takich jak na przykład szafa, powinniśmy wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty należy w następnej kolejności należycie osłonić. Do takich rzeczy przydadzą się stare pledy, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwrócić swoje zainteresowanie na szklane części, na przykład szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można użyć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy świetnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy odnaleźć wiarygodną firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego zlecenia, otrzymamy wiele ciekawych propozycji transportu od sprawdzonych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najszybciej przygotować usługę transportową, warto w ofercie szczegółowo opisać wszystkie gabaryty przyszykowanych do transportu mebli, a również podać ich wagę i drogę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych istotnych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gniezno, Polska

Termin elastyczny