(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Garażu (Nr 4812696)

Garażu

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Dystans: 1124.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Colchester

16 paź 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Żagań

22 paź 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz długotrwałym procesem, ale kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych trudności.

            W pierwszym etapie należy wykonać selekcję posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się solidne pudła, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który zwykle wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, na przykład podzielić segregatory na parę pakunków, aby bez przeszkód było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku uprości przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym lokalu. Spore meble należy rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli mamy materiały chroniące, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej delikatne przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, pościel i zakleić typową taśmę klejącą. Podczas gdy mniejsze rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zlecając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też trudności w podjeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli występują nietypowe wymagania dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie twojego mienia.