(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-22 07:09

Garnek

(Nr 2403348)
Garnek

Długość [m]:

0.46

Szerokość [m]:

0.46

Wysokość [m]:

0.46

Waga w kg (łączna):

8.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 1869.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki zależy od jej gabarytów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej korzystną usługę przewozu pakunku, dobrą praktyką jest opublikować za darmo zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem warto podać rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Takie informacje są bardzo istotne, gdy planujemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując paczkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto naładować fragmentami styropianu, gazet lub materiałem. Bardzo delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć surowce do zapakowania przesyłki?

    Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy rzecz do opakowania, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbyteczne naklejki i objaśnienia, które mogą zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy pudła. Do powierzchni kartonu przymocujmy widoczną kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Opole, 46-020, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Paradis, 5058, Norwegia

Termin elastyczny