(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

gąsienice od mini koparki UK - PL (Nr 230022)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

30

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 1547.30 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, March Cambridgeshire UK

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Krotoszyn, 63-700

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

    Przewóz urządzeń i sprzętu wymaga praktyki ze strony przewoźnika, który musi umiejętnie osłonić maszynę, żeby uniknąć różnego rodzaju awarii, zarysowań jak również wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii przewóz maszyn i sprzętu wymienia się: spawarki, wyważarki, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, kompresory, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, suszarnie jak i wiele innych.

Cena przewozu maszyn i sprzętu

    Cena transportu urządzeń i sprzętu jest uzależniona przede wszystkim od wymiarów jak i ciężaru przedmiotu, a dodatkowo od odległości od miejsca załadunku do obszaru wyładunku. Z reguły transport maszyn jest transportem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania należytych uprawień oraz profesjonalnej wiedzy ze strony przewoźnika. W naszym państwie śr. cena  transportu urządzenia wynosi 1,28 zł/km. Przykładowo, przewóz urządzenia wulkanizacyjnego na terenie Polski to koszt 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej w kraju wiąże się z kosztem około 1,02 zł za kilometr.

Koszt przewozu maszyn lub sprzętu za granicą

    Często wybieranymi kierunkami w zagranicznym transporcie maszyn i sprzętu są Niemcy oraz UK. Śr. koszt przewozu maszyn lub sprzętu za jeden kilometr przy trasie Polska – Wielka Brytania wynosi 0,70 złotych. Orientacyjnie np., przewóz spawarki do UK będzie kosztował średnio 0,23 zł za kilometr. Za to na trasie nasz kraj – Niemcy za transport maszyn wydamy niecałe 0,95 zł/km. Na tej trasie za transport urządzenia typu oklejarka kosztuje około 1,18 zł/km, a transport frezarki to cena niecałe 0,54 zł/km.