(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2016-11-26 22:17

Gdańsk - Zamość - Motocykl

(Nr 1456872)
Gdańsk - Zamość - Motocykl

Marka i model:

Yamaha

Waga w kg:

200.00

Budżet zlecenia [zł]:

300

Dystans: 689.20 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

350 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-11-2016, 17:24

Załadunek możliwy w terminach:

2016-11-30

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-11-29, 14:00

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle i skutery to zwykle kosztowne ładunki, które wyglądają na na ogół nieproste do zabezpieczenia w trakcie transportu. Trudne - chociaż jedynie pozornie. Właściwie umocowany motocykl na pewno przetrzyma drogę bez jednej rysy.

     Mocowanie zależy od sposobu, w jakiej będzie pojazd transportowany. Podczas transportu na przyczepie, konieczne będą cztery liny mocujące, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są wyłącznie dwie, bowiem dysponują one szyny powstrzymujące przesuwanie się pojazdu. Istotne jest, aby pasy nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odłączyć w trakcie jazdy, a również trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je przeciąć. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w branżowym markecie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motocykle i skutery warto też transportować w zamkniętych wozach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na ścianach samochodu i między przewożonymi rzeczami.

    Aby kierowca nie jechał w wyziewach benzyny, warto przed podróżą osuszyć bak jednośladu, który może w trakcie drogi wychlapać się na nierównościach. Występują poza tym platformy przyczepiane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć jednoślad lub skuter i zwykle nie zapełniają większość miejsca w aucie.

     Można zazwyczaj wywiedzieć się o wszystkie drobiazgi i warunki, w których nasz motocykl będzie przewożony, a również, czy firma przewozowa ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego np. belki jest niebezpieczne i grozi uszkodzeniem motoru czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Wystawiając zlecenie przewozu w portalu Clicktrans.pl można otrzymać wiele interesujących ofert od rzetelnych firm przewozowych, które przewożą podobnego typu maszyny dość często. Ceny za przewóz na szlakach europejskich kosztują do 0,6 zł za kilometr. Można jednak trafić okazję i zapłacić dużo taniej, wydarza się tak, w wypadku gdy przewoźnik może wziąć jednoślad na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdańsk, 80-437, Wajdeloty, 26

Od 1 gru 2016 do 15 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Zamość, 22-400, Ogińskiego, 16

Od 1 gru 2016 do 15 gru 2016