(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-24 10:00

Gdynia (Nr 2743936)

Gdynia

Długość [m]:

150

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

3.00

Liczba sztuk:

5

Dystans: 439.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej formatów, ciężaru oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej korzystną opcję przewozu przesyłki, należy wystawić za darmo ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym transportem dobrze jest podać rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo ważne, jeśli chcemy przetransportować paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Nim wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując przesyłkę do transportu warto nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można wypchać fragmentami trocin, gazet lub materiałem. Bardzo kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć materiały do zapakowania przesyłki?

    Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy przedmiot do pudła, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszelkie niepotrzebne naklejki i napisy, które mogłyby zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć klapy kartonu. Na wierzch kartonu umieśćmy białą kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gdynia, Polska

Termin elastyczny