(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-01-05 09:41

General cargo

(Nr 2257524)
General cargo

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

50

Waga w kg:

50.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

I need trusted shipping partner. We will be shipping goods Door-to-airport, from Portland, Oregon to Kuala Lumpur International Airport (KUL). Packages from 25kg to 100kg total. Courier or freight, depending on price.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to zagospodarowanie fragmentu płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy posiadamy do przetransportowania nieduży towar, który nie potrzebuje zajęcia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje skorzystania z całej przestrzeni, wtedy wybranie takiej kategorii jak: niepełna ciężarówka jest odpowiednie. 

    Do samochodów ciężarowych używanych w transporcie LTL zalicza się samochody, których ciężar przekracza 3,5 tony oraz inne maszyny spełniające wymogi ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się duże pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki w wersji: firanka lub furgon. Gatunek samochodu ciężarowego wypadałoby aby był przystosowany do przewiezienia naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

    W oszacowaniu kosztów transportu ładunku w obrębie LTL, ważne są jego parametry – ciężar i wielkość. Warto również dodać informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały spakowane. Jeśli tak, należy opisać paczkę. Ważna jest także informacja w tematyce usługi – czy wlicza się w nią wyłącznie transport, czy przykładowo załadunek i wyładunek. Ważnym elementem może być również termin zrealizowania usługi.

    Ładunki transportowane w ramach LTL to z reguły paczki z odzieżą, paczki, maszyny, a nawet elementy elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, jeśli transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z alternatywy – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Portland, Stany Zjednoczone

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sepang, 71760, Malezja

Termin elastyczny